25 Червня 2026

Для хмельницьких медичних закладів придбали сучасне обладнання

Related

Розумний одяг та тканини-сенсори: Як технології змінюють наш щоденний гардероб

Ще десять років тому ми вважали вершиною прогресу можливість...

Кулінарна дипломатія: Як українська кухня підкорює світ і чому це важливо для держави

Чи замислювалися ви коли-небудь, чому аромат свіжоспеченого житнього хліба...

Секрети гарного апетиту: як налагодити культуру харчування в родині

Формування здорових харчових звичок у дітей — це тривалий...

Share

Сьогодні, 2 липня, у Хмельницькому, презентували сучасне медичне обладнання. Воно буде розподілено між міською лікарнею, міською дитячою та інфекційною лікарнями. Далі розповість про це ikhmelnychanyn.

Міський голова Олександр Симчишин презентував нове медичне обладнання для хмельницьких лікарень. Про це він розповів на своїй сторінці у соцмережі.  

Кошти на покращення матеріально-технічної бази медзакладів міста виділяються кожного року. За словами міського голови, у бюджеті 2020 року заклали на це понад 10,5 мільйонів гривень. Все, що було заплановано, придбали Частина обладнання вже успішно працює. Після того, як розпочалася пандемія, було передбачено понад 25 мільйонів гривень з міського бюджету на матеріально-технічну базу, засоби захисту для лікарів (захисні щитки, маски, рукавички, костюми), обладнання медзакладів міста тощо.

Сьогодні, 2 липня, у Хмельницькій міській лікарні, презентували чергове, важливе поповнення медичного обладнання:

  • апарати штучної вентиляції легень – 10 шт;
  • монітори пацієнта – 20 шт;
  • шприцеві насоси – 50 шт;
  • пульсоксиметри – 50 шт;
  • кисневі концентратори – 5 шт;
  • морозильна камера для зберігання крові і біологічних зразків матеріалу – 1 шт.

9

Також міський голова додав, що наразі відновили систему подачі кисню в пульмонологію. Також завершують монтаж кисню в Хмельницькій міській інфекційній лікарні.

За словами Олександра Симчишина, все обладнання наразі придбане у Хмельницьку міську лікарню. Однак його розподілять також між міською дитячою та інфекційною лікарнями.

Придбане медичне обладнання є багатофункціональним. Його можна використовувати не лише при лікуванні COVID-19, але і для багатьох інших хвороб.

«Переконаний, що якісну послугу наші медики можуть надавати лише з висококласною технікою та в комфортних умовах. До цього й прагнемо», – наголосив міський голова.

Хмельничани активно коментують допис міського голови. Мешканці міста дякують Олександру Симчишину за нове обладнання для лікарень. Дехто ж вважає, що цього обладнання не достатньо для ефективного забезпечення медичних закладів міста, тому потрібно приділяти ще більше уваги розвитку медицини у Хмельницькому.

... Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.