Храм святих Петра і Павла на Городоччині – відродження духовної та архітектурної памʼятки

Борис Негода завжди вирізнявся своєрідним світобаченням, особливим, притаманним лише...

Володимир Лис – композитор з кольоровим слухом

Музика - особливий вид мистецтва, який постійно “живе” поруч...

Share

У неділю, 23 серпня, у День Державного Прапора України, у Хмельницькому, влаштували відкритий Кубок Поділля з триатлону серед юніорів та дорослих на спринтерській дистанції. У змаганнях взяли участь спортсмени із семи областей. Спортивний захід проходив біля водойми на Озерній. Далі на ikhmelnychanyn.

До Дня Незалежності у Хмельницькому організували відкритий Кубок Поділля з триатлону серед юніорів та дорослих на спринтерській дистанції. Спортсмени стартували з озера і подолали 750 метрів. Далі був велозаїзд, який складався з п’яти кіл. Загалом учасники подолали на велосипедах 20 кілометрів. Завершальним етапом змагань став забіг на 5 кілометрів. Змагання з бігу влаштували на новій комфортній доріжці навколо водойми на Озерній. Спортивне свято організували для розвитку та популяризації триатлону у нашому місті.

До спортивних змагань долучилися спортсмени з семи областей України: Вінницької, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської, Донецької та Хмельницької. Загалом 46 спортсменів стали учасниками змагань, 25 з яких – хмельничани. Наймолодшому учаснику виповнилося 15 років, він професійно займається плаванням. Найстаршому – 54. Абсолютним чемпіоном Кубку став спортсмен з Донеччини Кирило Бойко.

Міський голова Олександр Симчишин розповів, що для вперше локаціями для таких змагань стали озеро у мікрорайоні Озерна і відремонтована вулиця Бандери, оскільки до триатлону входять: плавання, біг і їзда на велосипеді. Начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез розповів, що у майбутньому це місце стане новою локацією для проведення різноманітних спортивних змагань. Також тут зручно проводити змагання з бігу, оскільки біля озера облаштували нову пішохідну доріжку.

Захід проводився за сприяння управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та федерації триатлону Хмельницької області.

«Наша Федерація з триатлону дуже молода, її створено у жовтні 2019 року. Перші змагання, у зв’язку з карантином, ми провели лише у червні цього року. Учасники змагань досить сильні. Серед них є 4 майстри спорту, декілька кандидатів у майстри спорту з триатлону і багато спортсменів першого розряду. У цих змаганнях виграли не місцеві спортсмени, але наш хмельничанин Ігор Пилипчик показав достойний результат, він став п’ятим в абсолютному заліку і лише 2 хвилини програв переможцю цих змагань – Кирилу Бойку, з Донецька. Нам вдалося залучити до проведення змагань багато партнерів. Призовий фонд сьогоднішніх змагань становить 15 тисяч гривень, які ми розподілили порівну між чоловіками і жінками, відповідно до місць, які посіли спортсмени. Крім грошової винагороди, переможці отримали продукти здорового харчування та футболки від партнерів. Кубки отримали спортсмени-абсолютні переможці у шести вікових групах», – розповів голова ГО «Хмельницька обласна федерація триатлону» Володимир Ризак.

Хмельничани радіють тому, що у нашому місті проводяться різноманітні спортивні змагання. Користувачі соцмереж вважають, що змагання з триатлону варто розвивати і в майбутньому вони можуть стати справжньою родзинкою Хмельницького.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.